Beurer Termometr ft 65 - OKAZJE Oceń produkt:

od 148,00 PLN

  • Producent: BEURER
  • Kategoria: Termometry
  • Rodzaj: elektroniczny
  • Miejsce pomiaru: czoło

Wśród postępowych termometrów na szczególną uwagę zasługują modele bezdotykowe. Jednym z nich jest wysokiej klasy termometr bezdotykowy FT 65 – Beurer, który genialnie sprawdza się w swojej roli i na dodatek sporo przydatnych funkcji.

towar pozostał zaopatrzony w poręczny alarm LED, który włącza się przy temperaturze powyżej 38 stopni. Staranny wynik można uzyskać już w przeciągu kilku sekund. Urządzenie jest w pełni bezpieczne dla konsumenta – nie posiada rtęci ani szkła.

równocześnie bez obaw można poddawać termometr dezynfekcji, w zależności od aktualnych potrzeb. Termometr bezdotykowy FT 65 – Beurer udostępnia użyteczną opcję pamięci z możliwością zapamiętania aż 10 pomiarów – łącznie z datą i godziną.

dzięki czemu użytkownik z łatwością może porównać ze sobą poprzednie wyniki. Niewątpliwym atutem produktu jest dość pokaźny ekran, który ułatwia odczytanie aktualnej temperatury. Na uwagę zasługuje także funkcja samoczynnego wyłączania.

Termometr zniewala postępowym designem i funkcjonalnym kształtem. Do zestawu zostały załączone dwie baterie. Opis produktu: Alarm LED przy temperaturze powyżej 38°C Pomiar temperatury w ciągu kilku sekund Nie zawiera rtęci ani szkła pasuje do dezynfekcji skrupulatność pomiaru: Czoło 0,3°C: 34 - 43°C Ucho 0,2°C: 35,5°C - 42°C Obiekt 1,5°C przy <30°C; 5% przy ≥ 30°C Termometr zapamiętuje 10 wartości wraz z datą i godziną Funkcja samoczynnego wyłączania wielki wyświetlacz Dwie baterie w zestawie 1,5V AAA Gwarancja 36 miesięcy

Zabacz również:

Popularne produkty w kategorii: Termometry